Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Plan Lekcji

Plan  Lekcji

na rok szkolny 2021/2022

Klasy pierwsze

 

 

 

 

1a

1b

1d

 

 

N

P

S

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

MS

biolo

37

BK

matem

18

geogr

9

 1  8:00- 8:45

AB/AP

j.ang-1/2/j.ang-2/2

37/51

MK

histo

18

RW

matem

9

 2  8:55- 9:40

AB/AP

j.ang-1/2/j.ang-2/2

37/51

MK

wos

18

ED

j.pol

9

 3  9:50-10:35

WJ

wo1ab

37

LK/WJ

r_j.p/wo1ab

18/37

MK

histo

9

 4 10:55-11:40

WJ

wo1ab

37

LK/WJ

r_j.p/wo1ab

18/37

MA

edb

9

 5 11:50-12:35

BU

histo

37

MA

edb

18

BC

r_che

9

 6 12:45-13:30

DO/EG/AS

n1abd P/r1ab P/f1ad P

35/11/52

DO/EG

n1abd P/r1ab P

35/11

DO/AS

n1abd P/f1ad P

35/52

 7 13:35-14:20

DO/EG/AS

n1abd P/r1ab P/f1ad P

35/09/52

DO/EG

n1abd P/r1ab P

35/09

DO/AS

n1abd P/f1ad P

35/52

 8 14:30-15:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

MK

zaj.

18

JJ

fizyk

9

 1  8:00- 8:45

JJ

fizyk

37

LK

j.pol

18

MK

histo

9

 2  8:55- 9:40

AT

zaj.

37

LK

j.pol

18

RW/AP

r_mat/r_ang

09/51

 3  9:50-10:35

DM

matem

37

DG/AP

infor-1/2/r_ang-2/2

49/18

WJ

wos

9

 4 10:55-11:40

DM

matem

37

AB/AP

j.ang-1/2/j.ang-2/2

44/18

JS

biolo

9

 5 11:50-12:35

LK

zaj.r

37

ŁS

relig

18

DG/JS

infor-1/2/r_bio-2/2

49/09

 6 12:45-13:30

KĘ/PK/BB

w1abd D/w1abd C/w1a D

S4/S2/S1

KĘ/PK

w1abd D/w1abd C

S4/S2

MT/KĘ/PK

w1d D/w1abd D/w1abd C

S3/S4/S2

 7 13:35-14:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:30-15:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 0  7:10- 7:55

LK

j.pol

37

JJ

fizyk

18

 

 

 

 1  8:00- 8:45

LK

j.pol

37

BC

chemi

18

AT

filoz

9

 2  8:55- 9:40

KA

geogr

37

AT

filoz

18

ED

j.pol

9

 3  9:50-10:35

ŁS

relig

37

AB/AP

j.ang-1/2/j.ang-2/2

18/51

ED

j.pol

9

 4 10:55-11:40

BC

chemi

37

AB

kółko

18

ŁS

relig

9

 5 11:50-12:35

BU

r_his

37

AB/AP

j.ang-1/2/j.ang-2/2

18/51

DG

zaj.

9

 6 12:45-13:30

DO

n1abd K

35

DO/AS/EG

n1abd K/f1b P/r1bd P

35/52/10

DO/EG

n1abd K/r1bd P

35/10

 7 13:35-14:20

DO

n1abd K

35

DO/AS/EG

n1abd K/f1b P/r1bd P

35/52/10

DO/EG

n1abd K/r1bd P

35/10

 8 14:30-15:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 0  7:10- 7:55

KĘ/PK/BB

w1abd D/w1abd C/w1a D

S4/S2/S1

KĘ/PK

w1abd D/w1abd C

S4/S2

MT/KĘ/PK

w1d D/w1abd D/w1abd C

S3/S4/S2

 1  8:00- 8:45

KĘ/PK/BB

w1abd D/w1abd C/w1a D

S4/S2/S1

KĘ/PK

w1abd D/w1abd C

S4/S2

MT/KĘ/PK

w1d D/w1abd D/w1abd C

S3/S4/S2

 2  8:55- 9:40

BU

histo

37

MK

histo

18

JS/DG

r_bio-1/2/infor-2/2

09/49

 3  9:50-10:35

WJ

wos

37

KA

geogr

18

ŁS

relig

9

 4 10:55-11:40

LK

r_j.p

37

ŁS

relig

18

JS

r_bio

9

 5 11:50-12:35

AT

filoz

37

AB/DG

r_ang-1/2/infor-2/2

18/49

AN/AP

j.ang-1/2/j.ang-2/2

38/51

 6 12:45-13:30

ŁS

relig

37

TR/KA

r_bio-3/4/r_geo-4/4

19/18

AN/AP

j.ang-1/2/j.ang-2/2

38/51

 7 13:35-14:20

AT

edb

37

BK

matem

18

 

 

 

 8 14:30-15:15

 

 

 

BB

w1b D

S1

 

 

 

 

Piątek

 0  7:10- 7:55

DM

matem

37

BK

matem

18

 

 

 

 1  8:00- 8:45

DG/AP

infor-1/2/j.ang-2/2

49/37

LK

j.pol

18

BC

chemi

9

 2  8:55- 9:40

LK

j.pol

37

TR

biolo

18

AN/AP

j.ang-1/2/j.ang-2/2

38/51

 3  9:50-10:35

AB/DG

j.ang-1/2/infor-2/2

37/49

LK

j.pol

18

RW

matem

9

 4 10:55-11:40

LK

j.pol

37

BB

w1b D

S1

RW

matem

9

 5 11:50-12:35

 

 

 

BB

w1b D

S1

ED

j.pol

9

 6 12:45-13:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:35-14:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:30-15:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Klasy drugie

 

 

 

2a

2b

2c

 

 

N

P

S

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

AS/DO/EG

f2ae P/n2ae K/r2ad P

52/35/10

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

geogr

36

 

 

 

BK

r_mat

F3

 2  8:55- 9:40

AN/MC

j.ang-1/2/j.ang-2/2

36/F1

BC

chemi

41

BK

r_mat

F3

 3  9:50-10:35

AN/MC

j.ang-1/2/j.ang-2/2

36/F1

AB

zaj.

41

AP/DG

j.ang-1/2/infor-2/2

F3/49

 4 10:55-11:40

JJ/DK

fizyk-1/2/chemi-2/2

F2/36

AB/PK

j.ang-2/4/w2b D

41/S1

DG/MC

infor-1/2/j.ang-2/2

49/F3

 5 11:50-12:35

DG/JJ

infor-1/2/fizyk-2/2

49/36

AB/PK

j.ang-2/4/w2b D

41/S1

DK/KA

r_che-3/4/r_geo-4/4

F2/F3

 6 12:45-13:30

DK/DG

chemi-1/2/infor-2/2

36/49

JG

matem

41

KA

geogr

F3

 7 13:35-14:20

JG

matem

36

KA

geogr

41

AT

PP

F3

 8 14:30-15:15

 

 

 

DO

n2bcd P

35

DO/EG

n2bcd P/r2ce P

35/09

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

KĘ/PK/BB

w2ad D/w2ac C/w2a D

S4/S2/S1

 

 

 

MT/PK

w2c D/w2ac C

S3/S2

 1  8:00- 8:45

KĘ/PK/BB

w2ad D/w2ac C/w2a D

S4/S2/S1

WJ

wos

41

MT/PK

w2c D/w2ac C

S3/S2

 2  8:55- 9:40

BU

r_his

36

WJ

histo

41

EW

j.pol

F3

 3  9:50-10:35

AT

zaj.r

36

KA

geogr

41

EW

j.pol

F3

 4 10:55-11:40

EW

j.pol

36

AT

PP

41

BK

matem

F3

 5 11:50-12:35

EW

j.pol

36

JG

matem

41

AP/MC

j.ang-1/2/j.ang-2/2

F3/F1

 6 12:45-13:30

JG

matem

36

ŁS

relig

41

AP/MC

j.ang-1/2/j.ang-2/2

F3/F1

 7 13:35-14:20

ŁS

relig

36

AB/PK

j.ang-2/4/w2b D

41/S3

BK

zaj.r

F3

 8 14:30-15:15

 

 

 

AB/PK/KĘ

j.ang-1/4/w2bde C/w2be D

41/S2/S4

 

 

 

 

Środa

 0  7:10- 7:55

 

 

 

DO

n2bcd P

35

DO/EG

n2bcd P/r2ce P

35/11

 1  8:00- 8:45

BU

histo

36

JJ/DG

fizyk-1/2/infor-2/2

41/49

BK

matem

F3

 2  8:55- 9:40

BU

histo

36

DG/BC

infor-1/2/chemi-2/2

49/41

BK

matem

F3

 3  9:50-10:35

JG

matem

36

BC/JJ

chemi-1/2/fizyk-2/2

41/F2

EW

j.pol

F3

 4 10:55-11:40

EW

j.pol

36

JG

matem

41

MS

biolo

F3

 5 11:50-12:35

EW

j.pol

36

JG

matem

41

MS

biolo

F3

 6 12:45-13:30

MS

biolo

36

j.pol

41

AP/DG

r_ang-1/2/r_inf-2/2

F3/49

 7 13:35-14:20

MS

biolo

36

r_j.p

41

KA

zaj.

F3

 8 14:30-15:15

AS/DO/EG

f2ae P/n2ae K/r2ad P

52/35/10

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 0  7:10- 7:55

geogr

36

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

EW

r_j.p

36

TR/AB

biolo-3/4/r_ang-4/4

41/44

KA

geogr

F3

 2  8:55- 9:40

AN/MC

j.ang-1/2/j.ang-2/2

36/F1

TR/AB

biolo-3/4/r_ang-4/4

41/44

JJ/DK

fizyk-1/2/chemi-2/2

F2/F3

 3  9:50-10:35

JG

matem

36

AB/TR

r_ang-3/4/biolo-4/4

41/44

DK/JJ

chemi-1/2/fizyk-2/2

F2/F3

 4 10:55-11:40

EW

zaj.

36

AB/TR

r_ang-3/4/biolo-4/4

41/44

WJ

histo

F3

 5 11:50-12:35

DK

chemi

36

ŁS

relig

41

WJ

wos

F3

 6 12:45-13:30

AT

wos

36

j.pol

41

DK

chemi

F3

 7 13:35-14:20

KĘ/PK/BB

w2ad D/w2ac C/w2a D

S4/S2/S1

j.pol

41

MT/PK

w2c D/w2ac C

S3/S2

 8 14:30-15:15

 

 

 

j.pol

41

MW

relig

F3

 

Piątek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

EG

r2ab P

36

DO/AS/EG

n2bc K/f2bc P/r2ab P

35/52/36

DO/AS

n2bc K/f2bc P

35/52

 2  8:55- 9:40

EG

r2ab P

36

DO/AS/EG

n2bc K/f2bc P/r2ab P

35/52/36

DO/AS

n2bc K/f2bc P

35/52

 3  9:50-10:35

EW

r_j.p

36

WJ

histo

41

BK

matem

F3

 4 10:55-11:40

BU

r_his

36

TR/KA

r_bio-3/4/r_geo-4/4

41/18

WJ

histo

F3

 5 11:50-12:35

AT

r_wos

36

TR/KA

r_bio-3/4/r_geo-4/4

41/18

EW

j.pol

F3

 6 12:45-13:30

AT

PP

36

AB/PK/KĘ

j.ang-1/4/w2bde C/w2be D

41/S2/S4

DK/KA

r_che-3/4/r_geo-4/4

26/F3

 7 13:35-14:20

ŁS

relig

36

AB/PK/KĘ

j.ang-1/4/w2bde C/w2be D

41/S2/S4

MW

relig

F3

 8 14:30-15:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2d

2e

 

 

 

N

P

S

N

P

S

 

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

EG

r2ad P

10

AS/DO

f2ae P/n2ae K

52/35

 

 1  8:00- 8:45

KA

geogr

26

JJ

zaj.

12

 

 2  8:55- 9:40

JJ/JS

fizyk-1/2/biolo-2/2

26/39

BU

histo

12

 

 3  9:50-10:35

DK/JJ

chemi-1/2/fizyk-2/2

26/F2

BK

matem

12

 

 4 10:55-11:40

AP/AN

j.ang-1/2/j.ang-2/2

51/26

ED

j.pol

12

 

 5 11:50-12:35

AP/AN

j.ang-1/2/j.ang-2/2

51/26

ED

j.pol

12

 

 6 12:45-13:30

WJ

histo

26

AT

PP

12

 

 7 13:35-14:20

WJ

wos

26

AN/MC

j.ang-1/2/j.ang-2/2

12/34

 

 8 14:30-15:15

DO

n2bcd P

35

EG

r2ce P

9

 

 

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

w2ad D

S4

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

w2ad D

S4

geogr

12

 

 2  8:55- 9:40

JS

r_bio

26

geogr

12

 

 3  9:50-10:35

JS/DK

biolo-1/2/chemi-2/2

F2/26

ED

j.pol

12

 

 4 10:55-11:40

DK

r_che

26

BC/TR

r_che-1/2/r_bio-2/2

12/F2

 

 5 11:50-12:35

AT

PP

26

TR/BC

r_bio-1/2/r_che-2/2

12/F2

 

 6 12:45-13:30

JS

biolo

26

BC

r_che

12

 

 7 13:35-14:20

JG

matem

26

WJ

wos

12

 

 8 14:30-15:15

PK/MT

w2bde C/w2d D

S2/S3

BB/PK/KĘ

w2e D/w2bde C/w2be D

S1/S2/S4

 

 

 

Środa

 0  7:10- 7:55

DO

n2bcd P

35

EG

r2ce P

11

 

 1  8:00- 8:45

DK

r_che

26

AN/MC

j.ang-1/2/j.ang-2/2

12/33

 

 2  8:55- 9:40

DK

chemi

26

TR

r_bio

12

 

 3  9:50-10:35

WJ

histo

26

BK

matem

12

 

 4 10:55-11:40

AP/DG

j.ang-1/2/infor-2/2

26/49

TR

biolo

12

 

 5 11:50-12:35

KA

geogr

26

BC

r_che

12

 

 6 12:45-13:30

JG

matem

26

ED

j.pol

12

 

 7 13:35-14:20

JG

matem

26

ŁS

relig

12

 

 8 14:30-15:15

EG

r2ad P

10

AS/DO

f2ae P/n2ae K

52/35

 

 

 

Czwartek

 0  7:10- 7:55

DO

n2d K

35

EG

r2e P

12

 

 1  8:00- 8:45

DO

n2d K

35

EG

r2e P

12

 

 2  8:55- 9:40

MW

relig

26

ŁS

relig

12

 

 3  9:50-10:35

DG/AN

infor-1/2/j.ang-2/2

49/26

BC

chemi

12

 

 4 10:55-11:40

DK

zaj.

26

BK

matem

12

 

 5 11:50-12:35

j.pol

26

BK

matem

12

 

 6 12:45-13:30

JG

matem

26

 

 

 

 

 7 13:35-14:20

w2ad D

S4

 

 

 

 

 8 14:30-15:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 0  7:10- 7:55

j.pol

26

BU

histo

12

 

 1  8:00- 8:45

j.pol

26

JJ/TR

fizyk-1/2/biolo-2/2

12/F2

 

 2  8:55- 9:40

j.pol

26

BC/JJ

chemi-1/2/fizyk-2/2

12/F2

 

 3  9:50-10:35

MW

relig

26

TR/BC

biolo-1/2/chemi-2/2

12/F2

 

 4 10:55-11:40

DK/JS

r_che-1/2/r_bio-2/2

26/10

DG/MC

infor-1/2/j.ang-2/2

49/12

 

 5 11:50-12:35

JS/DK

r_bio-1/2/r_che-2/2

26/10

AN/DG

j.ang-1/2/infor-2/2

12/49

 

 6 12:45-13:30

PK/MT

w2bde C/w2d D

S2/S3

BB/PK/KĘ

w1e D/w2bde C/w2be D

S1/S2/S4

 

 7 13:35-14:20

PK/MT

w2bde C/w2d D

S2/S3

BB/PK/KĘ

w1e D/w2bde C/w2be D

S1/S2/S4

 

 8 14:30-15:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasy trzecie

 

 

 

3a

3b

 

 

 

N

P

S

N

P

S

 

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

AS/EG

f3ad P/r3ab P

52/11

EG

r3ab P

11

 

 2  8:55- 9:40

AS/EG

f3ad P/r3ab P

52/11

EG

r3ab P

11

 

 3  9:50-10:35

BU

r_his

10

TR/KA

r_bio/r_geo

34/17

 

 4 10:55-11:40

BU

r_his

10

TR/KA

r_bio/r_geo

34/17

 

 5 11:50-12:35

AT/AS/EG

wo3ab/f3ab R/r3ab R

10/52/11

AT/LK/AS/EG

r_wos/r_j.p/r_fra/r_ros

10/17/52/11

 

 6 12:45-13:30

JJ

u_prz

10

MW

relig

17

 

 7 13:35-14:20

MW

relig

10

LK

j.pol

17

 

 8 14:30-15:15

PK

w3abd C

S2

BB/PK/MT

w3b D/w3abd C/w3bd D

S1/S2/S3

 

 

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

JH

r_j.p

10

AP/MD

j.ang-1/2/j.ang-2/2

17/34

 

 2  8:55- 9:40

JH

j.pol

10

TR/KA

r_bio/r_geo

34/17

 

 3  9:50-10:35

JH

j.pol

10

MW

relig

17

 

 4 10:55-11:40

MM

matem

10

LK

j.pol

17

 

 5 11:50-12:35

MM

matem

10

BK

matem

17

 

 6 12:45-13:30

JJ

u_prz

10

BK

matem

17

 

 7 13:35-14:20

DO/EG/AS

n3abd K/r3abd K/f3abd K

35/09/52

DO/EG/AS

n3abd K/r3abd K/f3abd K

35/09/52

 

 8 14:30-15:15

DO/EG/AS

n3abd K/r3abd K/f3abd K

35/09/52

DO/EG/AS

n3abd K/r3abd K/f3abd K

35/09/52

 

 

 

Środa

 0  7:10- 7:55

JH

j.pol

10

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

JH

j.pol

10

AP/MD

j.ang-1/2/j.ang-2/2

17/34

 

 2  8:55- 9:40

MC/AN

j.ang-1/2/j.ang-2/2

10/38

AP/MD

j.ang-1/2/j.ang-2/2

17/34

 

 3  9:50-10:35

MC/AN

j.ang-1/2/j.ang-2/2

10/38

LK

j.pol

17

 

 4 10:55-11:40

BU

r_his

10

LK

j.pol

17

 

 5 11:50-12:35

PK

w3abd C

S2

BB/PK/MT

w3b D/w3abd C/w3bd D

S1/S2/S3

 

 6 12:45-13:30

PK

w3abd C

S2

BB/PK/MT

w3b D/w3abd C/w3bd D

S1/S2/S3

 

 7 13:35-14:20

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:30-15:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

BU

r_his

10

LK

r_j.p

17

 

 2  8:55- 9:40

AT/AS/EG

wo3ab/f3ab R/r3ab R

10/52/11

AT/LK/AS/EG

r_wos/r_j.p/r_fra/r_ros

10/17/52/11

 

 3  9:50-10:35

AT/AS/EG

wo3ab/f3ab R/r3ab R

10/52/11

AT/LK/AS/EG

r_wos/r_j.p/r_fra/r_ros

10/17/52/11

 

 4 10:55-11:40

MM

matem

10

AP/MD

r_ang-1/2/r_ang-2/2

17/34

 

 5 11:50-12:35

MM

u_mdn

10

TR/KA

r_bio/r_geo

9/17

 

 6 12:45-13:30

MM

zaj.

10

BK

zaj.

17

 

 7 13:35-14:20

MW

relig

10

 

 

 

 

 8 14:30-15:15

PK

w3a D

S2

 

 

 

 

 

 

Piątek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

MC/AN

j.ang-1/2/j.ang-2/2

10/41

BK

u_mdn

17

 

 2  8:55- 9:40

JH

r_j.p

10

BK

matem

17

 

 3  9:50-10:35

JH

r_j.p

10

AP/MD

r_ang-1/2/r_ang-2/2

17/34

 

 4 10:55-11:40

PK

w3a D

S2

AP/MD

r_ang-1/2/r_ang-2/2

17/34

 

 5 11:50-12:35

PK

w3a D

S2

WJ

u_his

17

 

 6 12:45-13:30

 

 

 

LK

pol_kont

17

 

 7 13:35-14:20