Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z wizytą w Moskwie - TELEMOST 2010

mTELEMOST 2010 - KONFERENCJA MIĘDZYNARODOWA POLSKA – ROSJA. Już po raz piąty uczniowie naszego liceum uczestniczyli w Konferencji Międzynarodowej Telemost w ramach programu Akademia Młodzieżowej Dyplomacji, której pomysłodawcą jest szkoła moskiewska.

Po wytężonych pracach nad projektem na temat II wojny światowej, po wielu spotkaniach na platformie konferencji, uczestnictwie w konkursach i zadaniach przygotowanych przez szkołę rosyjską, nasze wysiłki zostały wysoko ocenione i nagrodzone wyjazdem do Moskwy.  W dniach 01.11 – 07.11. 2010 r. uczniowie i dwóch opiekunów naszej szkoły brali udział w podsumowaniu konferencji w Gimnazjum nr 1522 w Moskwie.

   

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://efs.broniewski.ostrowiec.pl/images/2012/tele_most10

Uczestnicy tego spotkania to: Ciężka Aleksandra, Iskra Aleksandra, Jambor Kinga, Tokarski Piotr, Tworzewski Mateusz.
Koordynator projektu: Ewelina Gablewska-Wróbel – nauczyciel języka rosyjskiego. Do projektu włączyły się również wraz ze swoimi uczniami pani Alicja Samot –  i pani Barbara Bednarska–Solnica – nauczyciele języka francuskiego.